Województwo Kujawsko-Pomorskie

FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

XVIII FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO – W TYM ROKU W BYDGOSZCZY!

W tym roku spotkamy się w Bydgoszczy 5 czerwca (poniedziałek). Organizatorami tegorocznego Forum są: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka” oraz Stowarzyszenie „Różowa Wstążeczka”.

Myślą przewodnią, jaka przyświeca nam w tym roku jest II Młodość III Sektora. Skorzystamy z wiedzy i doświadczenia zaproszonych ekspertów i gości. Z Krakowa przyjedzie do nas p. Robert Palusiński, by zainspirować nas metodą „Dragon Dreaming Project Design” (podejściem do zarządzania projektem nawiązującym do kultury australijskich Aborygenów), z Warszawy z kolei p. Krzysztof Wołodźko – publicysta „Nowego Obywatela” z wykładem pt. "Wolny rynek nie ma racji. O potrzebie dobrego państwa".

Forum to również cykliczne docenianie i nagradzanie wolontariatu. Zapraszamy do udziału w konkursie „Wolontariat w Akcji”. Zgłoszenia można przesyłać do 22 maja mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka”, ul. Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz.

 Forum jest finansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy na XVIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się w Bydgoszczy ul. Nakielska 86 - Hotel Restauracja Wodnik w kompleksie Galerii Miedzyń - w godz. 12.00-19.00.

Dojazd autobusem 56 lub 62 – przystanek bezpośrednio przed obiektem, dla osób dojeżdżających samochodami – udostępniony parking.

Spotkanie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod dyrekcją prof. Bernarda Mendlika.

Do pobrania: