XVIII Forum NGO

Szanowni Państwo,

5 czerwca w Bydgoszczy odbyło się XVIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego - doroczne święto sektora pozarządowego.

Poniżej prezentujemy Państwu małe wspomnienie tego wydarzenia - kilkuminutowy film:

https://www.youtube.com/watch?v=x1jJYkDJ48E.

Jednocześnie informujemy iż na stronie: www.kpowes.org.pl,  dodatkowo zamieszczone będą wykłady: 

1/ K. Wołodźko: "Wolny rynek nie ma racji. O potrzebie dobrego państwa"

2/ R. Palusiński: "Jak w oszałamiająco skuteczny sposób realizować marzenia? – wykład wprowadzający do metody Dragon Dreaming Project Design".

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Szanownym Uczestnikom za tak liczną i aktywną obecność, mamy nadzieję, że udało się Państwa zainteresować i zachęcić do indywidualnego pogłębiania wiedzy o nowatorskiej metodzie tworzenia i realizacji projektów,
Życzymy Sukcesów!

Dziękujemy też Urzędowi Marszałkowskiemu za finansowanie i wspaniałą współpracę przy realizacji projektu.

Organizatorzy:  Stowarzyszenie Gineka, Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka, Stowarzyszenie Terminus.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

XVIII FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO – W TYM ROKU W BYDGOSZCZY!

W tym roku spotkamy się w Bydgoszczy 5 czerwca (poniedziałek). Organizatorami tegorocznego Forum są: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka” oraz Stowarzyszenie „Różowa Wstążeczka”.

Myślą przewodnią, jaka przyświeca nam w tym roku jest II Młodość III Sektora. Skorzystamy z wiedzy i doświadczenia zaproszonych ekspertów i gości. Z Krakowa przyjedzie do nas p. Robert Palusiński, by zainspirować nas metodą „Dragon Dreaming Project Design” (podejściem do zarządzania projektem nawiązującym do kultury australijskich Aborygenów), z Warszawy z kolei p. Krzysztof Wołodźko – publicysta „Nowego Obywatela” z wykładem pt. "Wolny rynek nie ma racji. O potrzebie dobrego państwa".

Forum to również cykliczne docenianie i nagradzanie wolontariatu. Zapraszamy do udziału w konkursie „Wolontariat w Akcji”. Zgłoszenia można przesyłać do 22 maja mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka”, ul. Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz.

 Forum jest finansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy na XVIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się w Bydgoszczy ul. Nakielska 86 - Hotel Restauracja Wodnik w kompleksie Galerii Miedzyń - w godz. 12.00-19.00.

Dojazd autobusem 56 lub 62 – przystanek bezpośrednio przed obiektem, dla osób dojeżdżających samochodami – udostępniony parking.

Spotkanie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod dyrekcją prof. Bernarda Mendlika.

Do pobrania: