naglowek

 

       Projekt pt. „Bądź Profesjonalistą na rynku nieruchomości”   został  rozszerzony o  komponent ponadnarodowy. Partnerem w komponencie jest niemiecka fundacja z Turyngii  Bildungswerk der Thüringer Wirtschaft e.V. z siedzibą w Jenie.  

       Celem działań   jest   opracowanie  koncepcji  wymiany handlowej miedzy przedsiębiorstwami Landu Turyngii i  przedsiębiorstwami mającymi siedzibę na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego .W ramach projektu odbędzie się  konferencja z udziałem partnera niemieckiego, której celem  jest  przedstawienie koncepcji nawiązania wymiany handlowej miedzy obu regionami, promocja regionu, prezentacja jego potencjału gospodarczego i innych walorów oraz zainicjowanie kontaktów między instytucjami, przedsiębiorstwami, organizacjami i osobami obu regionów.

       Konferencja odbędzie się 31 maja 2012 r. w Zespole Pałacowym w Ostromecku k. Bydgoszczy. Początek  godzina  9.30. Zapraszamy do udziału w konferencji przedsiębiorców, instytucje, organizacje z Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Chętnych prosimy o  przesłanie formularza zgłoszenia udziału na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.ści.pl do dnia 28 maja 2012 r.

 

 

eZaproszenie na konferencję

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w konferencji

Program konferencji