Ministerstwo Infrastruktury
Departament Go
Praktyki dla zarządców nieruchomości.

Praktyki zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami organizowane przez Stowarzyszenie „Terminus” spełniają  wymogi w przygotowywanym opisie kwalifikacji w ramach Krajowej Ramy Kwalifikacji.

 

Oferujemy

  1. Program wyczerpujący wymagania.
  2. Prowadzenie zajęć na wysokim poziomie merytorycznym.
  3. Elastyczny system czasowy praktyk, w postaci  spotkań w soboty i niedziele oraz prowadzoną pod kierunkiem osoby uprawnionej- pracę własną praktykantów możliwą do wykonania w dowolnym czasie.
  4. Umiarkowany poziom cen.


Zapisy na praktyki prowadzi P. Jadwiga Lewandowska tel. 601631786, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Praktyki dla pośredników w obrocie  nieruchomościami.

Praktyki zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami organizowane przez Stowarzyszenie „Terminus” spełniają  wymogi w przygotowywanym opisie kwalifikacji w ramach Krajowej Ramy Kwalifikacji..

 

Oferujemy

  1. Program wyczerpujący wymagania.
  2. Prowadzenie zajęć na wysokim poziomie merytorycznym.
  3. Elastyczny system czasowy praktyk, w postaci spotkań w soboty i niedziele oraz prowadzoną pod kierunkiem osoby uprawnionej- pracę własną praktykantów możliwą do wykonania w dowolnym czasie.

Umiarkowany poziom cen.


Zapisy na praktyki prowadzi P. Jadwiga Lewandowska tel. 601631786, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.